This Color-by-Product worksheet helps your students practice their multiplication facts. Students are asked to find the products and color according to the answers they receive. Be sure to get my free multiplication tables to go along with this resource.
Math, Math Grade 3
Fall Multiplication Practice – Color by Product
Original price was: $5.00.$4.00Current price is: $4.00.
Reviews
There are no reviews yet.